Соціальна акція «Дякую тобі, мамо!», присвячена Дню матері.

1 квітня 2013 року наша бібліотека спільно з телеканалом ТТV оголосила про початок соціальної акції «Дякую тобі, мамо!», присвяченій Дню матері.

В період до 2 травня 2013 року кожен бажаючий міг залишити заявку ‒ поздоровлення для своєї матусі, висловити їй свої слова вдячності, поздоровити зі святом.

Так, протягом дії акції було подано понад 500 заявок від користувачів та друзів бібліотеки. Хтось залишав віршовані привітання, хтось просто теплі слова вдячності. Учні 4-Б класу ЗОШ № 4 Гудима Кирил та Рендуш Яна написали для усіх матусь пісню «О, мамо моя!».

Підсумком акції стала програма «Вітальний марафон», яка транслювалась на каналі ТТV 10 травня 2013 року.

[object Object]
527 Переглядів
Вибрати мову сайту »