Вільний час у бібліотеці

В рамках бібліопроєкту “Кінопятниця” відбувся черговий показ фільму. Цього разу дивилися мільтфіль “Душа”. Реліз мультфільму відбувся 25 грудня 2020 року і над ним працювали дві студії Дісней та Піксар. Головна ідея фільму – отримувати задоволення від життя щодня і це дуже актуально для кожного із нас.

Поспілкувалася з учасниками заходу, якими були як внутрішньопереміщені особи, так і жителі нашого міста, волонтерка проєкту Катерина. Дівчина розповіла слухачам про ідею створення мультфільму, нагороди, які він отримав та про команду творців.

Після перегляду мультфільму відбулося його обговорення, під час якого учасники заходу давали відповіді на питання та ділилися враженнями.

Бібліотекарі підготували книжкову викладку з літературою, яка відповідала на питання – що таке свобода, як знайти друзів, як стати впевненим у собі, як емоції впливають на внутрішній стан людини та ін.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
179 Переглядів
Вибрати мову сайту »