Туристичні цікавинки США

12 травня, як завжди у вечірній час, відбулося чергове засідання клубу розмовної англійської «SpeakUp» разом із американцем Джефом Шліпером.

Цього разу говорили про відомі та незвичайні місця у США, які варто відвідати у якості туриста. Це різноманітні національні парки, незвичні екзотичні місцевості, відомі горами, гейзерами, каньйонами.

Були серед туристичних топ-місцин парки розваг, цікаві міста, мости та інші дива, створені вмілими архітекторами. Усі вони − яскраві, унікальні  та видовищні. Деякі з них представлено у вигляді скріншотів, проте найкраще їх відвідати вживу, а для цього варто тренувати розмовну англійську.

Зробити це дуже просто − щочетверга, о 16:30, підключайтеся до онлайн-спілкування з американцем Джефом Шліпером та слідкуйте за анонсами наших засідань на офіційних сторінках бібліотеки у наших соцмережах.

Screenshot_16
Screenshot_10
Screenshot_9
Screenshot_12
Screenshot_18
Screenshot_14
Screenshot_4
Screenshot_15
Screenshot_7
Screenshot_17
Screenshot_5
Screenshot_8
Screenshot_22
Screenshot_6
Screenshot_23
Screenshot_11
Screenshot_19
Screenshot_20
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
102 Переглядів
Вибрати мову сайту »