«Вишиванка – магічний код нації»

19 травня, з нагоди Дня Вишиванки, наша книгозбірня, разом з друзями та партнерами, організували вуличну акцію «Вишиванка – магічний код нації». Цією акцією ми хотіли ще раз продемонструвати наш патріотизм, єдність та віру в світле майбутнє України.

Наші майстрині-бібліотекарки підготували цікаві майстер-класи та творчі активності присвячені вишиванці. Так, найпопулярнішою розвагою акції став інтерактив із кодування свого імені в персональну вишиванку.

Книжкові виставки та виставки творчих робіт тішили око та радували новинками якісної української літератури. Розважали гостей акції різноманітними вікторинами та кросвордами. Не забули й про благодійну складову.

У рамках акції провели благодійний розпродаж під час якого збирали кошти на доставку гуманітарної допомоги, зібраної українською спільнотою в місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Всього вдалося зібрати 4,5 тисячі гривень. Дякуємо також нашим партнерам з Патрульної поліції Кіровоградської області за майстер-клас зі створення флікерів та безкоштовне анонімне тестування з ВІЛ/СНІД від КЗ «Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом», адже тема особистої безпеки завжди була, є і буде актуальною в рамках будь-якого заходу. Подібні акції доводять, що українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. Частіше одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна та її символи!

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
173 Переглядів
Вибрати мову сайту »