Лос-Анджелес – місто кіновиробництва та студій звукозапису

9 червня відбулося чергове засідання розмовного клубу англійської мови «SpeakUp». Цього разу говорили про сонячне місто Лос-Анджелес.

За результатами опитування, що провів журнал «Forbes», Лос-Анджелес потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу, тому під час онлайнового засідання учасники насолоджувалися краєвидами цього чудового міста. А ще Лос-Анджелес є столицею кіновиробництва та студій звукозапису, творчої тусівки та знаменитий своїми елітними регіонами: Беверлі-Гіллз, пляжем Малібу, Діснейлендом та Голлівудом.

Під час спілкування учасники активно ставили запитання американцю Джефу Шліперу, який певний час проживав у цьому чудовому місті та знає про Лос-Анджелес майже все.

Учасниками засідання були люди різного віку та різного рівня володіння англійською мовою. Саме тому бібліотека запрошує долучатися до засідань усіх бажаючих: як початківців, так і тих, хто вільно володіє англійською, адже теми для обговорень надзвичайно цікаві та пізнавальні, а наш спікер випромінює оптимізм, гарний настрій та завжди готує для учасників наочні презентації.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
110 Переглядів
Вибрати мову сайту »