Book-mark асорті

Закладка виконує як практичну, так і естетичну роль. Це – не просто інструмент, що, допомагаючи віднайти останню зупинку читання, економить наш час і зберігає книгу, вона ще виконує естетичну роль.

Одна з найбільш ранніх згадок про використання закладок датується 1584 роком, коли королівський друкар, Крістофер Баркер, подарував королеві Єлизаветі I шовкову закладку з облямівкою.

Вузькі шовкові стрічки стали поширеною закладкою в XVIII – XIX ст., їх закріплювали на обкладинці і робили більшими, ніж висота сторінки.

Перші зйомні закладки почали з’являтися в 1850-х роках, робились вони, зазвичай, з широких атласних стрічок, з шовкових смужок тканини або щільної тканини, оздобленої вишивкою.

Також популярними були металеві закладки, які нагадували скріпки; закладки, виготовлені із різноманітних матеріалів. Паперові закладки у вигляді кутиків почали використовувати лише у 20 столітті.

Тож, 14 червня, в рамках проекту «ТВІЙ БІБЛІОДЕНЬ» протягом «Book-mark асорті» бібліотекарі відділу мистецтв разом із молоддю нашого міста із задоволенням власноруч зробили креативні закладки, щоб, читаючи улюблені книги, можна було б не лише швидко знайти потрібну сторінку, але і зробити оригінальний подарунок друзям та підняти їм настрій.

Книга, в якій є гарна закладка, виглядає значно привабливішою і таку книгу і читати приємно. Закладка, зроблена власноруч може стати гарним подарунком. І, нарешті, закладки можна колекціонувати!


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
102 Переглядів
Вибрати мову сайту »