Кіноп’ятниця продовжується

Сьогодні у нашій книгозбірні було весело та гамірно, адже продовжується бібліопроєкт «Кіноп’ятниця», в рамках якого читачі мають змогу подивитися та обговорити різні фільми: художні, документальні та мультиплікаційні. Цього разу переглядали сімейний мультфільм «Нікчемний Я»

Мультфільм знайомить юних глядачів із великим і жахливим лиходієм на ім’я Грю. З наймолодшого віку він дбав тільки про те, як би ще сильніше зіпсувати власну репутацію. У цього геніального лиходія на рахунку різні злочини, такі як: викрадення Ейфелевої вежі, величезного монітора в Таймс-сквер і Статуї Свободи. Готуючи черговий злочин, Грю помічає, що без трьох дівчаток із сирітського притулку йому не обійтися. Чи буде скоєно злочин? Чи вдасться якось дітям повпливати на цього лиходія і чим же скінчиться історія, дізналися учні альтернативної школи «Мозаїка», які й завітали цього разу на перегляд.

Наприкінці зустрічі бібліотекарі традиційно провели обговорення переглянутої стрічки, розібравши поведінку головних героїв, і те, що ж саме спонукало їх на ті чи інші вчинки.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
128 Переглядів
Вибрати мову сайту »