Від серця до серця, від душі до душі

17 червня в стінах бібліотеки відбувся черговий благодійний концерт. Цього разу relax-концерт гітарної музики «Від серця до серця, від душі до душі» презентував кропивничанам та гостям міста чудовий інструментальний гурт «Анатомія стихій».

Гурт «Анатомія стихій» з’явився ще у 2014 році. Хлопці є відомими у місті своєю творчістю, авторською музикою, оригінальною манерою виконання.

Цього разу під час концерту звучали як авторські, так і сучасні популярні пісні, запальні латиноамериканські імпровізації, а насамкінець глядачі та гурт спільно виконали пісню «Bеsame mucho».

Віртуозне виконання та душевне спілкування з аудиторією зробили свою справу – глядачі та слухачі отримали увесь спектр вражень та захоплення від музики. Потужні оплески, крики «браво», музика на біс показали інтерес до гітарної музики, захоплення глядачів від побаченого та почутого.

Під час концерту вдалось зібрати 1400 гривень, які були передані представникам громадської ініціативи «Армія SOS».


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
271 Переглядів
Вибрати мову сайту »