День Конституції

28 червня ми святкуємо одне з головних свят своєї державності – День Конституції України. З цієї нагоди в бібліотеці відбулась вулична акція «Оберіг нашої державності». Бібліотекарі підготували цикл тематичних книжкових виставок та організували майстер-класи з виготовлення оберегів та патріотичних листівок.

Основною ідеєю цьогорічної акції була тема єднання України. Саме тому до проведення акції ми долучили різні організації з Кропивницького та інших міст нашої держави, що нині вимушено переїхали до нашого міста. До нас долучилися представники Донецького державного університету внутрішніх справ, що переїхав до нас із міста Маріуполь. Тема закону є знаковою для викладачів та студентів даного ВНЗ, тож саме про це вони й говорили з учасниками заходу.

Спільно з громадською організацією «Задзеркалля» з міста Слов’янськ ми організували ігрову зону для гостей акції, де були презентовані незвичні екологічні ігри.

Представники Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді»  організували майданчик психологічної підтримки для дорослих та дітей.

Вже традиційно долучилися до заходу представники Патрульної поліції в Кіровоградській області, які проводили з учасниками акції бесіди щодо дотримання законів та правил поведінки, а також виготовляли разом з ними флікери.

Майстрині ГО «Єлисаветградській узвіз» прикрасили наше свято патріотичними поробками.

Регіональний представник ГО «Активна громада» Анатолій Стоян провів інтерактив «Моя Конституція», в рамках якого учасники давали відповіді на запитання про Україну та Конституцію, а за вірні відповіді ще й отримали чудові подарунки – листівки з видами рідного міста та значки із зображенням  народного героя України – пса Патрона.

Цікаво, патріотично та змістовно пройшло наше свято. А ми ще раз вітаємо всіх українців з Днем Конституції України і бажаємо усім нам миру, єдності на якнайшвидшої Перемоги.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
21 Переглядів