Презентація антології “Поезія без укриття”

27 червня відбулося знайомство з антологією “Поезія без укриття” та її авторами.

Дякуємо усім, хто цього дня завітав до обласної юнацької книгозбірні, розділити з нами емоції та рефлексії від поезій, адже кожна з них мала свою історію написання.

Ми надзвичайно вдячні авторам, які завітали до нашої бібліотеки, дякуємо нашій онлайновій аудиторії, яка теж долучилася до заходу, зокрема, працівникам бібліотек-філій Кіровоградщини, поетам, які долучилися онлайн, зокрема, Інні Калині та Василю Клічаку, а також окрема дяка Ірені Яніцькій, яка є автором дизайну обкладинки антології “Поезія без укриття” та її  верстальницею. Ірена розповіла присутнім про те, як антологія створювалася та чому був обраний саме такий формат видання.

Ми надзвичайно вдячні за музичні подарунки музичній школі №1 ім. Г. Г. Нейгауза міста Кропивницького, які створили особливу, проникливу та емоційну атмосферу нашому творчому спілкуванню. Також під час заходу були продемонстровані музичні відео, покладені на слова віршів поета і перекладача Сергія Дзюби (пісня “Закінчиться війна”) та поетеси Світлани Петренко (пісня “Крила”).


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
161 Переглядів
Вибрати мову сайту »