Біографія письменника – це його книжки

24 липня виповнюється 55 років українським письменникам, видавцям, публіцистам, громадським діячам і блогерам братам Дмитру та Віталію Капрановим. Вони  популяризують українську книжку, історію та культуру. Публіцисти роблять вагомий вклад у вітчизняну літературу завдяки новаторському стилю пера та інтерактивному підходу до своїх читачів.

З нагоди ювілею цих видатних діячів бібліотекарі відділу абонементу підготували виставку «Слова письменників пророчі», на якій презентували найкращі творчі здобутки цих письменників.

На виставці можна переглянути відому багатьом книгу “Кобзар 2000” Братів Капранових. Вона витримала шість перевидань і за визначенням літературознавців стала класикою сучасної української популярної літератури.

Ще однією перлиною української сучасної літератури є книга «Забудь-річка». Роман надзвичайно символічний і  розповідає про розслідування родинної історії трьох людей в роки Другої світової війни. Книжка увійшла у Довгий список літературної премії Книга року ВВС-2016, а згодом і в короткий.

Твір «Мальована історія Незалежності України» брати Капранови подають, як короткий і зрозумілий виклад подій минулого і разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому доладному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.

Ці та безліч інших цікавих книжок Ви зможете переглянути у відділі абонементу.

[object Object]
148 Переглядів
Вибрати мову сайту »