Слова вдячності компанії cityhost.ua

Висловлюємо щирі слова подяки компанії https://cityhost.ua/ за їхню надійність. З початком великої війни в Україні, коли на багатьох сайтах відбувалися «збої» через проблеми у провайдерів, наш працював без жодних нарікань. Кожне повідомлення нашого провайдера в телеграм каналі https://t.me/cityhost_bot додавало спокою, зокрема про те, що сервери та хостинг акаунти перенесено на закордонні сервери у Німеччині та Фінляндії. Вражає те, що всі роботи проводились таким чином, що ми, як користувачі послуг, не відчули жодних складнощів, а лише з задоволенням читали по кожне нове покращення. Повірте, на початку війни це були насправді добрі новини, які додавали емоційних сил.

Повідомлення від компанії https://cityhost.ua/ про те, що державні установи можуть безкоштовно продовжити користування послугами на наступний рік не просто приємно вразило, а приголомшило! Насправді, неможливо переоцінити цю підтримку! Коли немає грошей навіть на придбання паперу, ми з жахом думали, як знайти кошти на оплату роботи сайту (а у нас дорогий преміальний аккаунт, через те, що на сайті https://lib.kr.ua/ зберігаються повнотекстові примірники книг та аудіо книги).

Колектив Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка та всі користувачі нашої бібліотеки висловлюють безмежну вдячність за готовність підставити нам дружнє плече в ці тяжкі часи. Нехай добро повернеться Вам успіхом для Вашої компанії і щастям для усіх співробітників.

До речі, компанія https://cityhost.ua/ запрошує всіх бюджетників на безкоштовне обслуговування — це школи, ВНЗ, лікарні, бібліотеки, міськради і ОТГ. Це стосується всіх, хто отримує фінансування з бюджету України, а також волонтерських проєктів. Для отримання безкоштовного хостингу і домену потрібно пройти процедуру реєстрації на їхньому сайті https://cityhost.ua/ та вказати, що ви представляєте бюджетну установу. Представникам волонтерських організацій потрібно зв’язатися з техпідтримкою за адресою support@cityhost.net.ua.

Також компанія запрошує всіх, хто планує створювати свій сайт, придбавати хостинг та доменні імена у компанії https://cityhost.ua/. Ми на власному досвіді переконались в їх надійності. А з промокодом: PromoU417179 ви отримаєте знижку 10% на замовлення хостингу.

[object Object]
105 Переглядів
Вибрати мову сайту »