Вашингтон – місце туристів та красивих краєвидів

28 липня відбулося чергове засідання клубу розмовної англійської мови «SpeakUp». Цього разу Джеф Шліпер підготував для нас змістовну розповідь про штат Вашингтон, столицю США − місто Вашингтон та згадав місто Олімпія, у якому певний час проживав.

Попри те, що темою засідання був штат Вашингтон, на початку засідання наш спікер висловив свої щирі співчуття щодо нещодавніх подій в Кропивницькому. Учасники розмовного клубу запевнили Джефа, що з ними все гаразд, тому згодом продовжили говорити на заплановану тему.

Під час слайд-презентації Джеф Шліпер продемонстрував усім учасникам онлайн-зустрічі найкрасивіші краєвиди Вашингтону, зокрема, гори, річку Колумбія, чудові, схожі на тропічні, зелені насадження, річкові ГЕС, яких чимало в США, та серфінг, яким люблять займатися як місцеві жителі, так і туристи. Розмова видалася дуже цікавою та насиченою. А для тих користувачів, які бажають прокачати свою розмовну англійську та дізнатися щось нове, запрошуємо на нашу наступну зустріч, яка відбудеться 4 серпня о 16.30.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
13 Переглядів