Успіх гендерно нейтральний

На базі Державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» було проведено показ та обговорення документального фільму «Джовані та балет на воді» в рамках кіноклубу «DOCUDAYS UA» при ГО ТІМО «Відкриті двері», партнера Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Режисерка Астрід Буссінк показує історію десятирічного Джовані, який мріяв стати першим хлопчиком, що візьме участь у Чемпіонаті Нідерландів із синхронного плавання. На його шляху було багато перешкод, адже цей вид спорту вважається «дівчачим».

Перед переглядом фільму учасники вияснили: що таке гендерна рівність, гендерні стереотипи та гендерна нерівність. Поговорили про успіх та як його досягти, дійшли висновку, що до своєї мети треба йти незважаючи ні на що. Виконуючи різноманітні вправи, жінки усвідомили, що часто гендерні стереотипи можуть змусити когось робити те, що не відповідає його природним нахилам і не дає задоволення.

Переглянувши фільм, присутні ділилися своїми враженнями. Не дивно, що їм сподобався Джовані, адже незважаючи на свій вік, він напрочуд цілеспрямований, працьовитий та вперто йшов до своєї цілі. Деякі з присутніх відзначили, що головний герой є прикладом того, як праця над собою і любов до свою справи обов’язково приносить успіх.


Warning: unserialize() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/ultimate-responsive-image-slider-short-code.php on line 19

Warning: base64_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/ch1091c002/www/lib.kr.ua/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/uris-layout.php on line 16
No Slide Found In Slider.
[object Object]
213 Переглядів
Вибрати мову сайту »