Сторінками історії нашої держави

В  такий складний період, який проживає наша держава, українська молодь все ж не припиняє тягнутися до знань – розпочинається навчальний процес.

 Як відомо, гарні знання тримаються тільки на міцному фундаменті. Тому, зараз актуально брати сили у свого коріння, надихатися своєю історією. І сьогодні, 1 вересня, в день знань, працівники відділу абонементу юнацької книгозбірні згадали разом з десятикласниками  НВО № 32 сторінки історії української державності. Історичний екскурс пройшов в он-лайн форматі.

На заході ми згадали про важливі віхи в становленні нашої держави, окреслили основні поворотні моменти нашої історії. Звичайно ж, поговорили про сучасні здобутки України та українців. Разом з старшокласниками розібрались в термінах, які у всіх на слуху (наприклад, що значить «денацифікація», «демократія», «героїзм», «дисидент»).

  Школярі під час заходу ділились власними історіями про волонтерів та військових, які наближають нас до перемоги. Обговорили важливу роль  наших захисників сьогодні, яких ми знаємо, шануємо та пам’ятаємо.

[object Object]
116 Переглядів
Вибрати мову сайту »