Талановитий полководець

Продовжуємо знайомити Вас із книгами, які бібліотека отримала від #Український_інститут_книги за Програмою поповнення бібліотечних фондів.

Упродовж більш ніж 350 років до біографії полковника Івана Богуна привернута увага істориків. Недостатність та неповнота джерел не дозволяє вивчити та відтворити цілісний портрет постаті І. Богуна.  Про це наголошують автори книги «Іван Богун», яка вийшла у серії  «Знамениті українці».

Перегортаємо сторінки книги і читаємо: «Це був мужній, безстрашний і відважний воїн-козак, талановитий полководець. Іван Богун не прагнув слави, ні верховенства в командуванні, мав братерську повагу до козаків і надзвичайне вболівання за долю свого народу, тому-то усі його так любили». Він відмовився від реєстрового чину і маєтків, які обіцяли йому поляки, і підтримав визвольну війну українського народу проти Польщі (1648-1657) з першого дня повстання. Саме в цій війні командир Вінницького полку полковник Богун став легендою за життя.

Долучайтеся до історичного минулого, читайте про мудрого полководця, відважного козака та легендарну особистість. Видання чекає вас у відділі популяризації книги.

[object Object]
122 Переглядів
Вибрати мову сайту »