Що таке успіх та як його досягти?!

Кожен з нас мріє про справу, виконуючи яку, ми будемо відчувати себе потрібними, щасливими, натхненними та успішними. Та на шляху до нашого успіху  нерідко з’являються перешкоди. Людину часто пригнічують пересуди, відсутність підтримки, і це заважає їй досягти бажаного. Про успіх, про досягнення мети та перешкоди, що іноді  стоять на заваді  бібліотекарі відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді говорили з учнями Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі під час показу та обговорення документального фільму «Джовані та балет на воді» в рамках кіноклубу «DOCUDAYS UA» при ГО ТІМО «Відкриті двері», партнера Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Модераторка розповіла, що режисерка Астрід Буссінк показує історію десятирічного Джовані, який мріяв стати першим хлопчиком, що візьме участь у Чемпіонаті Нідерландів із синхронного плавання. На його шляху було багато перешкод, адже цей вид спорту вважається «дівчачим».

Після перегляду фільму молодь ділилася своїми враженнями, їх надихнув головний герой фільму, адже, будучи дитиною, він проявляв неабияку наполегливість та вперто йшов до своєї цілі. Для учасників важливо було з’ясувати  сутність понять гендерні стереотипи, гендерна рівність та гендерна нерівність. Вправа «Гендерні ролі» допомогла усвідомити, що нерідко  стереотипи обмежують можливість людей у сучасному світі. Головне, що після спілкування, всі зрозуміли, що успіх людини у великій мірі залежить від неї самої.

IMG-42d2ed3ed32bf51db180c9190cf8ae54-V
IMG-6dcb909d31503afe51c3ad66d1a2010d-V
IMG-5625a0dc450fba8020e3b260c591999b-V
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
162 Переглядів
Вибрати мову сайту »