Завершився навчальний інтенсив по роботі з графікою

Графічний дизайн – це вид сучасного мистецтва, який полягає в створенні графічних об’єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки. Робота графічного дизайнера – це союз творчості та логіки, адже графічний дизайнер вирішує одночасно кілька складних і важливих завдань. Продукти, які він створює (логотип, шрифт і тд), повинні бути яскравими, незабутніми та неповторними. При цьому враховувати специфіку організації, для якої вони розробляється, та ще й бути придатним для друку. Тому для графічного дизайнера важливо, щоб його креатив підпорядковувався законам логіки. Графічний дизайнер також може працювати в області поліграфії: створювати макети рекламної поліграфічної продукції (календарі, буклети), займатися дизайном упаковки, сувенірної продукції, а також виконувати макети книг і журналів.

З 19 по 21 жовтня представники громадської організації ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка в рамках Європейського тижня кодування провели безкоштовний 3-денний навчальний інтенсив по роботі з графікою. До цієї ініціативи був залучений викладач Комп’ютерної Академії IT STEP, Кропивницький, – Олександр Алфімов. Усім учасникам навчання (а їх було – 21 особа віком від 10 до 27 років) надзвичайно сподобались його харизматичність, гумор і, звичайно, викладацький професіоналізм.

Відвідувачі заходу ознайомились із векторним редактором Inkscape та це повнофункціональною програмою для цифрового малювання – Krita.

Inkscape – популярна програма, корисна для тих, хто створює художні або технічні ілюстрації у форматі векторної графіки як на професійному, так і на аматорському рівні. Веб-графіка, карти, креслення, діаграми, логотипи, іконки, ілюстрації – можливості цього застосунку високо цінуються дизайнерами.

Krita – зручна програма, яка пропонує багато загальних та інноваційних функцій, що роблять малювання веселішим і продуктивнішим. Є чудові механізми пензля для створення ескізів і малювання, стабілізатори для малювання від руки.

Захід організований у межах ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ. В рамках даного проєкту ГО ТІМО «Відкриті двері» отримала змогу придбати три графічні планшети і в подальшому користувачі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва зможуть при підтримці інженерів бібліотеки ними користуватися.. І хоч навчальний інтенсив по роботі з графікою завершився, вдосконалення навичок графічного дизайну для усіх бажаючих продовжується.

IMG_5506
IMG_5442
IMG_5432
IMG_5390
IMG_5409
IMG_5434
IMG_5444
IMG_5412
IMG_5493
IMG_5504
IMG_5397
Mein
IMG_5510
IMG_5446
IMG_5512
IMG_5387
IMG_5447
IMG_5505
IMG_5399
IMG_5385
IMG_5499
IMG_5406
IMG_5388
IMG_5436
IMG_5423
IMG_5402
IMG_5473
IMG_5445
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
55 Переглядів
Вибрати мову сайту »