Фантазуй та друкуй!

24, 26 та 28  жовтня з 13.00 до 15.00 представники громадської організації ТІМО «Відкриті двері» спільно з викладачами Комп’ютерної Академії IT STEP та працівниками Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, в рамках Європейського тижня кодування, проводили воркшоп з 3D-моделювання та  3D-друку.

Захід організований у межах ініціативи Meet and Code, яка реалізовується організаціями SAP, Haus des Stiftens gGmbH, TechSoup Europe спільно з мережевим партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ.

Сучасні ігри з неймовірною графікою та візуальні ефекти багатьох фільмів важко відрізнити від реальності. Все це стало можливим завдяки використанню технологій 3D-моделювання. Тривимірна графіка або 3D-моделювання – комп’ютерна графіка, що поєднує в собі прийоми і інструменти, необхідні для створення об’ємних об’єктів в тривимірному просторі.

Під час воркшопу підлітки дізналися, що таке 3D-моделювання і з чим його їдять, а саме:

– познайомилися з принципами роботи 3D принтерів, основними його компонентами та сферами їх застосування;

– дізналися, які існують програми для проєктування 3D моделей;

– практикувалися у створенні 3D моделей;

– навчилися конвертувати в STL-файли та завантажувати моделі для друку на принтері.

Усі, хто не встиг відвідати воркшоп «Фантазуй та друкуй!», але бажають більше дізнатися про 3D-моделювання та познайомитися з роботою 3D-принтера, можуть зробити це у відділі Інформаційних технологій та електронних ресурсів Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
126 Переглядів
Вибрати мову сайту »