Правила безпеки – правила життя

Сучасний світ має велику кількість електричних приладів, предметів побутової хімії, газових комунікацій, які створюють підвищену пожежну небезпеку. Великою загрозою для життя людей на сьогоднішній день  є пожежі, які виникають під час вибухів. Ми не завжди  пам’ятаємо чи знаємо правила пожежної безпеки, а головне – не завжди дотримуємося їх у повсякденному житті. Щоб знати як вберегти своє життя і життя своїх близьких, фахівці Головного управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів ліцею «Центральний» урок застереження «Правила безпечної поведінки при пожежі».

Було обговорено причини виникнення і наслідки пожеж, основні правила пожежної безпеки. Учасники засвоїли алгоритм  дій у випадку: якщо пожежа застала вас у квартирі, якщо спалахнув одяг чи волосся, з чого потрібно розпочинати гасіння вогню, як себе поводити під час екстремальних ситуацій та поводження з вибухонебезпечними предметами. Під час спілкування також з’ясували, що потрібно уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв тощо.  

Учні отримали багато корисної інформації, практичних порад. Обговорити  та охопити всі питання даної теми просто неможливо, тому завжди в нагоді стануть підручники з основ безпеки життєдіяльності, які є у фонді бібліотеки.

Найстрашнішим наслідком пожеж є загублені людські життя. Бережімо себе та своїх близьких.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
301 Переглядів
Вибрати мову сайту »