Молодь

17 листопада – Міжнародний день студентів. Саме в цей день бібліотекарі відділу мистецтв провели для першокурсників ЦВПУ ім. М.Федоровського арт діалог «Навчання. Мистецтво. Геніальність».

Відвідувачі заходу дізналися про студентські роки відомих світових та українських композиторів: Моцарта, Верді, Майбороди та інших. Зокрема бібліотекарі переповіли кілька цікавих історій. Особливо жваву реакцію викликав історичний анекдот про те, як Моцарт грав на роялі носом.

Під час обговорення досвіду митців, студенти визначили три умови майбутнього успіху. За висновками аудиторії, це бажання, самоосвіта та розвиток креативного мислення.

У другій частині заходу бібліотекарі ознайомили відвідувачів з новими надходженнями та з книгами фонду, які допоможуть розвинути власні таланти. Крім книг про мистецтво як явище, гостям запропонували різноманітні самовчителі: малювання, гри на музичних інструментах, рукоділля тощо.

Насамкінець, студенти мали змогу пограти в ігри, які розвивають креативне мислення: «Сторителінг», «Крокодил», «Асоціації».

Для першої гри бібліотекарі відділу виготовили тематичну версію «кубиків Рорі» – оснащення, спеціально розробленого для тренування фантазії. Граючи в цю гру, відвідувачі створили історії за асоціаціями з випадковим набором малюнків. Автори кращої історії отримали унікальні кубики у подарунок.  

Для «Крокодилу» студенти розділилися на дві команди. Вони мали вибрати й зобразити без слів мистецький термін, так, щоби суперники не вгадали, але зрозуміли судді. Гра завершилася з рахунком 4:4. Знадобилося кілька хвилин, щоби відгадати «покадрову анімацію» чи «вуличне мистецтво», проте обидві команди впоралися однаково добре.

Третя гра, «Асоціації», показала, що з першої спроби може бути складно швидко підібрати необхідне слово, пов’язане з попереднім. Але в останньому раунді гравці почувалися впевненіше. Вони за кілька секунд назвали асоціації до творчості Вінсента ван Гога.  Ігри, обговорення та рекомендації не залишили студентів байдужими. За словами відвідувачів, харизматичні ведучі з відділу мистецтв зробили цей захід справді цікавим та корисним.

[object Object]
149 Переглядів
Вибрати мову сайту »