Ходить світом Миколай, ти добром його стрічай!

В Україні День святого Миколая Чудотворця щорічно відзначають 19 грудня. На цей день завжди з нетерпінням чекають діти – адже з ранку вони знаходять солодкі подарунки під подушкою. У 2022 році на диво чекають не лише діти, а й дорослі – кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

Святий Миколай вважається одним із найбільш шанованих православних святих. Згідно з древніми писаннями, чоловік жив в III-IV століттях і прославився багатьма чудесами. Одна з легенд свідчить, що Микола Чудотворець врятував від страти безвинно засуджених людей, зупинивши ката з мечем. За іншою легендою він вберіг жителів міста Міри від голоду, приснившись одному з італійських купців, давши йому грошей і попросивши його приїхати до людей із зерном.

До цього свята 19 грудня фахівцями відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства для учнів КЗ Ліцей ім. Тараса Шевченка Кропивницької міської ради проведено народознавчий урок, під час якого учні дізналися багато цікавого про життя святого Миколи Чудотворця, чому його називають святим, як і коли в Україні почали святкувати День святого Миколая, про традиції свята. Учні також взяли участь у вікторині, присвяченій цьому святі.

19_12_22_1
19_12_22_2
19_12_22_0
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
46 Переглядів