Творчий інтенсив «Об’ємне колажування»

18 січня бібліотекарі відділу мистецтв провели для відвідувачів нашої книгозбірні творчий інтенсив «Об’ємне колажування». Захід приурочили до Дня Соборності України.

На початку зустрічі згадали про важливість цього свята для України і наголосили, що єдність – основа державності. Так інтенсив продовжив цикл патріотичних майстер-класів «Молодь пам’ятає».

Протягом заходу з відвідувачами працювала представниця Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді», психологиня Жанна Шиманська.  Фахівчиня підготувала їх до спільної творчості. Зокрема, підлітки виконали вправу «Знайомство», дихальну гімнастику «Крила метелика» та розминку для пальців «Привіт». 

Під час майстер-класу учасники створили оригінальні об’ємні композиції: виготовили рухому основу з картону, наклеїли на неї декоративні серветки й підписали готові вироби.  Відповідно до теми заходу, учасники часто обирали для оформлення робіт синьо-жовті кольори. За відгуками відвідувачів, інтенсив був складним, але креативним, вироби – цікавими, а вправи й настанови – корисними.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
15 Переглядів