У світ комп’ютерної графіки з Патроном

Не секрет, що усі діти дуже люблять малювати. І не має значення, це – малювання фарбами або олівцями на папері, чи пальчиком на запітнілому склі тролейбуса – все одно цікаво!

Сучасний ринок техніки пропонує різноманітні пристрої для творчості. Один із них – графічний планшет, який дозволяє малювати пером (або просто водячи пальчиком) по спеціальній поверхні з подальшим відображенням малюнка на моніторі. Спочатку дуже не просто звикнути до того, що рухи пером виконуються на планшеті, а результат видно на комп’ютері, але з часом цього вже не помічаєш.

Під час навчального інтерактиву «У світ комп’ютерної графіки з Патроном» в рамках діяльності освітнього хабу “Дія. Цифрова освіта” користувачі бібліотеки вчилися створювати власні шедеври, користуючись графічними планшетами. Година заняття проминула дуже швидко. І відвідувачі, і працівники бібліотеки залишились задоволені. З нетерпінням чекаємо на нову зустріч.

IMG_8692
IMG_8677
IMG_8679
IMG_8674
IMG_8672
IMG_8706
IMG_8686
IMG_8703
IMG_8676
IMG_8688
IMG_8690
IMG_8680
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
27 Переглядів