Скажи мені українською

Починаючи з 2018 по 2027 рік в Україні оголошено Десятиліття української мови. Протягом року у відділі популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді буде діяти цикл книжкових виставок  «Українська мова у вимірах сьогодення». Нині до уваги користувачів бібліотеки виставка «Вивчаймо українську разом».

 Студенти мають можливість познайомитися та в подальшому використовувати у підготовці до занять підручники, навчальні посібники з української мови: граматика, морфологія, синтаксис, фразеологія та інші. Для вдосконалення письмової та розмовної мови пропонуємо користувачам різноманітні посібники і довідники: «Неправильно – правильно», «Я вивчу українську мову», «Велика чи мала літера», «Мова – не калька», «Українська мова для іноземців: крок за кроком», «Розмовляємо і читаємо українською».

Видання з основ культури мовлення, сучасного українського ділового мовлення охоплюють матеріал із курсу сучасної української мови. Ілюстративно-наочний матеріал являє собою приклади із царини діловодства та зразки різних найпоширеніших видів документів.

Книги даної виставки допоможуть покращити загальний рівень володіння українською мовою в побуті та діловому спілкуванні. Окремі посібники призначені для російськомовних читачів, які прагнуть навчитися спілкуванню українською.

[object Object]
120 Переглядів
Вибрати мову сайту »