Солов’їна, калинова, мелодійна

21 лютого працівники відділу абонементу провели лекцію-вікторину до Міжнародного дня рідної мови для учнів навчально-виховного об’єднання      № 25 «Загальноосвітня   школа I-III ступенів, природничо – математичний ліцей. Центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

З нагоди свята у школі відбувся захід «21 лютого – Міжнародний день рідної мови»

 В теоретичній частині заходу ми розглянули трагічну історію виникнення цього свята. Обговорили неповторність та необхідність кожної мови, адже вона є своєрідним носієм цілком певних традицій та культурної спадщини, що «оберігає» народ від зникнення.

Велику увагу приділяли історії становлення та розвитку нашої солов’їної.  Акцентували увагу на необхідності зберігати мову чистою, використовуючи наші українські відповідники  та фразеологічні звороти замість  кальки. Разом з учасниками заходу розбирались в нюансах вживання та застосування деяких слів. Дізнались багато цікавих та корисних в практичному застосування фактів про українську мову.

В практичній частині заходу учні школи мали можливість перевіряли свої активно відповідали на питання різноманітних цікавих вікторин.

В кінці заходу дійшли висновку, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в  світі, говорити українською – це престижно і модно!

Учні проявляли зацікавленість та активність, продемонстрували неабияку обізнаність у нюансах практичного застосування  правил з української мови.

22_02_23 (2)
22_02_23 (3)
22_02_23 (3)
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
116 Переглядів
Вибрати мову сайту »