Метелик – мить весни

14 березня- День знань про метеликів. Це свято  є ще однією можливістю нагадати людству про те, якою різноманітною є наша природа та як важливо оберігати її.

Арт-релакс «В стилі батерфляй» – це своєрідний  «привіт весни» від бібліотекарів юнацької  книгозбірні.

Гості бібліотеки прослухали цікаві факти та збагатилися знаннями про чарівний світ метеликів, взявши участь у вікторині.

Потренувати моторику рук можна було на локації «Метелики власноруч», де кожен з учасників майстер-класу створив свого власного метелика в техніці орігамі.

Всі учасники  отримали боді-розпис: працівники малювали красивих метеликів на замовлення юнаків та юнок.

Спробувати себе в ролі митця можна було на локації малювання 3д ручками, де відвідувачі проявили неабияку креативність  та здивували незвичайними формами та забарвленнями метеликів.

Всі погодяться, що творити треба з користю, тому на одній з локацій гості робили світло відбивні флікери – які стануть в нагоді у темну пору доби, і стануть запорукою безпеки.

 Наші юні учасники  ознайомились з книжковою виставкою «Чарівний світ метеликів», на якій представлені гарно ілюстровані енциклопедії про цих комах, які дадуть відповіді на будь-які питання про метеликів.

І на завершення насиченої програми, користувачі бібліотеки зробили фото у тематичних фотозонах.

Іноді, усім нам варто влаштовувати собі День метелика, дозволити собі не думати ні про що, а просто насолоджуватися життям, піддаватися поривам вітру й манірно гріти свої мереживні крильця на сонечку.

IMG-8a4af58f19a8fd1fda991b7c307fa09e-V
IMG-8a4af58f19a8fd1fda991b7c307fa09e-V
IMG-8a4af58f19a8fd1fda991b7c307fa09e-V
IMG-6c7179d03ded8bfe45f5cf86c55f98a3-V
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
44 Переглядів