Я – майбутнє твоє, рідне місто моє

Як вибрати майбутню професію? – це питання постає перед кожною молодою людиною. Вибір професії – справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина.

16 березня бібліотекарі відділу інформаційно бібліографічних послуг та краєзнавства спільно з психологом Новомиколаївської гімназії Кропивницької міської ради провели годину спілкування з елементами тренінгу «Я – майбутнє твоє, рідне місто моє».

На заході учні старших класів дізналися про навчальні заклади нашого міста та області, які готують майбутніх фахівців з різних спеціальностей, про найбільш затребувані професії на сьогодні, які потребує ринок праці Кіровоградської області, та про професії які будуть актуальними найближчим часом.

Під час тренінгових вправ учні зазирнули у «світ професій», взяли участь в діагностиці власних вподобань, обговорювали найголовніші фактори вибору майбутньої професії, навчалися обирати професію, що надасть в майбутньому впевненості у собі. Учні обговорювали свої власні критерії вибору спеціальності, за якою хочуть чи планують навчатися і працювати надалі, розглянули основні помилки, які часто допускають майбутні абітурієнти та знаходили шляхи їх уникнення.

16_03_23 (2)
16_03_23 (5)
16_03_23 (4)
16_03_23 (6)
16_03_23 (1)
16_03_23 (3)
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
71 Переглядів
Вибрати мову сайту »