30 Знакових книг нашої Незалежності

Національна свідомість – невід’ємна складова в усвідомленні себе як частки українського народу, носія національних цінностей, що склалися в процесі тривалого історичного розвитку українців як нації. Національна свідомість формується протягом століть і виборює свою політичну та культурну незалежність. Без суверенності, без своєї держави, без своєї культури і мови національна свідомість перебуває у зародковому стані.

Тому, для восьмикласників Ліцею нових технологій навчання працівники відділу абонементу провели слайд-бесіду «30 знакових книжок нашої Незалежності».

На заході школярі ознайомилися з 30 виданнями, які мають великий вплив на становлення та розвиток нашої державності.

Довгий список зі 100 найменувань сформували експерти книговидавничої галузі, літературознавці, перекладачі разом з Українським інститутом книги (УІК). Згодом усі охочі могли вибрати з цього списку довільну кількість книжок (від 1 до 30) та проголосувати за них.

У список потрапили ті видання, що вийшли друком від 1991-го до 2021-го і викликали суспільний резонанс, сприяли розумінню історії України, створювали національну ідентичність, об’єднували всю Україну та формували імідж країни за кордоном завдяки високій якості та актуальності. Особливістю списку стало те, що до нього увійшли художні, науково-популярні та видання для молоді.

Ліцеїсти проявили зацікавленість та активно прийняли участь в обговоренні більшості книг та незважаючи на юний вік, були добре ознайомлені з історією нашого державотворення та особистостями, які вплинули на цей процес.

Тому, запрошуємо до юнацької книгозбірні, щоб ознайомитися більш детально з цими та багатьма іншими виданнями, які залишили слід не тільки в історії країни, а й у свідомості її громадян.

2
4
1
5
3
11
1.1
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
24 Переглядів
Вибрати мову сайту »