«Хребет дракона: розбудити дракона» Кевіна Андерсона чекає на читачів!

В гостях у шанувальників літератури міста Кропивницький побував директор та головний редактор ТОВ «Медіасон» Владислав Сукенник із Івано-Франківська, який в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського презентував нову трилогію відомого американського письменника Кевіна Дж. Андерсона «Хребет дракона».

Кевін Дж. Андерсон – метр американської літератури в жанрі фантастики та фентезі. До його найбільш відомих робіт відносяться численні романи: «Зоряні війни», «Секретні матеріали», «Дюна», «Супермен», «Бетмен», серії «Сага про сім сонць», трилогії «Терра інкогніта», «Сага про тіні», комікси для DC, Marvel. Письменник – номінант численних премій та нагород.

Учасники зустрічі з Владиславом Сукенником ознайомилися з роботою видавництва над романом та безпосередньо переглянули інтерв’ю з самим письменником. Пан Владислав подарував користувачам нашої бібліотеки книгу «Хребет дракона: розбудити дракона». Це перша книга з трилогії перекладена на українську мову, наступні дві частини «Війна помсти» (планується видати восени) та «Боги і дракони».

У творі йдеться про виживання всього людства. На сторінках роману нас чекають довіра і зрада, бажання помсти та особисті амбіції всупереч іншим; читач зануриться в коловорот подій та пригод і побачить одні й ті самі ситуації з різних точок зору.

В передмові до твору головний редактор Владислав Сукенник написав: «… можу з впевненістю сказати, що після прочитання цієї книги багато хто з читачів погляне на власне життя по-новому».

В обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка вже є книга Кевіна Дж. Андерсона «Игроземье. Ответный ход», яка користується популярністю у молоді.

Працівники та читачі юнацької книгозбірні вдячні директору ТОВ «Медіасон» Владиславу Сукеннику за чудовий подарунок!

Запрошуємо користувачів бібліотеки до читання нової книги!

img5.90f42290af7e
Untitled
22_03
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
380 Переглядів
Вибрати мову сайту »