Інформаційний простір: безпека користування і культура споживання

6 квітня в рамках Школи інформаційного комфорту відбувся тренінг з медіаграмотності та інформаційної гігієни «Інформаційний простір: безпека користування і культура споживання», в якому взяли участь учні Регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова.

Бібліотекарі відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства разом з волонтерками проєкту «ВільноХаб», створеного за програмою «Мріємо та діємо», розповідали як не потрапити в інформаційну бульбашку та не піддаватись на маніпуляції в медіа та соцмережах.

Під час тренінгу учасники заходу освоювали елементи свідомого сприйняття, аби вміти розрізняти правдиві та фейкові новини; обговорювали як не потрапити на гачок дезінформації і пропаганди. За допомогою практичних вправ, учнівська молодь отримала досвід аналізу інформації, фільтрування та перевірки її на достовірність; систематизували свій досвід споживання масової інформації; відпрацювали практичні навички використання сучасних інструментів для перевірки фактів та самостійного фактчекінгу будь-якої новини.

photo_2023-04-07_09-24-15
photo_2023-04-07_09-13-33
photo_2023-04-07_09-13-26
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
128 Переглядів
Вибрати мову сайту »