Зустріч з Миколою Барабулею

9 квітня відбулося чергове засідання літературного клубу «Ліра». Цього разу до нас завітав відомий у Кропивницькому режисер, актор, читець, поет Микола Барабуля. На літературному вечорі прозвучали такі вірші поета, як «Крапка над і», «Біжить тихенько радощів струмок», а також вірші Тараса Шевченка, які надзвичайно талановито декламує поет.

Микола Барабуля від природи наділений гострим відчуттям історичної причетності до поетичної спадщини Шевченка. Під час читання творів Кобзаря, він не тільки реанімує історичну пам’ять, стверджуючи, що вона має бути національним надбанням, а й відновлює зв’язок часів у просторі між минулим і сьогоденням.

На заході також був присутній голова правління Кіровоградської обласної громадської організації «Об’єднання болгар «Нашите хора» − Сергій Осадчий, який запропонував поетові створити спектакль про історичну постать Кубрата. Свої вірші зачитали також учасники засідання літературного клубу «Ліра».  Зокрема, Софія Стешакова зачитала вірш «Просто камінь», який написала після відпочинку в Карпатах. Світлана Ніколаєвська продекламувала власний  вірш «Слово». Поетеса, очільниця творчого об’єднання «Вітрила» Олена Надутенко також долучилася до засідання та зачитала свої улюблені поезії.

photo_2023-04-10_10-30-16
photo_2023-04-10_10-31-11
Loading image... Loading image...
[object Object]
71 Переглядів
Вибрати мову сайту »