Бузковий вечір Наталії Бідненко

10 травня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся творчий перфоманс Наталії Бідненко із поетичною назвою  – «Бузковий вечір». Говорили про високу поезію, бо вона зцілює душу, та про любов, адже вона лежить в основі нашого життя у всіх його проявах.

Наталія Бідненко – громадська діячка, редактор поетичних книг, упорядник літературних антологій. За освітою – інженер-механік, за покликанням – поетеса, по духу – романтик.

Творчий доробок письменниці – це вісім поетичних книг: «Мелодия несбывшейся любви» (2004), «Ты был прекрасен, как Париж…» (2006), «Казалось, все давно испито…» (2007), «Инверсия любви» (2010), «Сумувало літо» (2011), «Якби не ти…» (2016), «Не цілуй мене, осене…» (2018); вона – співавтор багатьох пісень, які звучать у виконанні відомих співаків нашого краю. Наталія Іванівна ‒ упорядник п’яти поетичних антологій. Лауреатка літературної премії імені Арсена Тарковського у номінації «Поезія» за книгу «Якби не ти…» (2018) та обласної літературної премії імені Євгена Маланюка у номінації «Поезія» за книгу «Бузковий вечір» (2021 р.). Член НСПУ з 2017 року.

Модераторкою заходу була голова обласної ГО «Духовний центр Кіровоградщини», письменниця Елеонора Бельська.

Під час заходу Наталя Бідненко «частувала» присутніх своїми віршами різних жанрів: ліричними, гумористичними та патріотичними. А талановиті кропивничани такі як солістка Академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії Тетяна Яковенко, народний артист України Сергій Дьомін, бард Андрій Шульга, Віктор Коваленко та творчий дует Валентини та Бориса Притули виконали пісні на вірші письменниці. Особливо приємно було почути в стінах нашої бібліотеки прем’єру таких пісень як «Як пахли троянди – осінні», «Обійму тебе молитвою…» та «Осіння, але не сумна, пісня».

Висловити своє захоплення творчістю авторки завітали представники культурного та літературного фронту міста: голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України Надія Гармазій, письменник та журналіст Василь Бондар та представник видавництва «КОД» Віктор Лисенко. Також була присутня на заході директор Департаменту культури й туризму ОВА Ул’яна Соколенко.

Загалом творчий вечір пройшов у ніжній, теплій, сповненій ароматом квітучого бузку атмосфері.

Наприкінці заходу Елеонора Бельська наголосила, що дана зустріч була яскравим і незабутнім першим заходом із циклу “Літературна галерея”, присвячена відомим творчим людям краю.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
169 Переглядів
Вибрати мову сайту »