Є цінності святі – любов, життя, родина

Сім’я для багатьох людей — це найдорожче, що є в житті. Тому важливо виявляти любов до рідних і проявляти свою турботу. А День сім’ї — ще один хороший привід для цього.

Це свято в Україні досить молоде, його відзначають щороку 15 травня з 2012 року. Традиційно цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей – своєї сім’ї.

Сьогодні варто телефонувати своїм рідним, вітати їх, сказати приємні слова, запитати про здоров’я. Якщо є можливість, родичі збираються разом за святковим столом, обмінюються привітаннями та невеликими подарунками.

В День сім’ї важливо сконцентрувати увагу на тому хорошому та світлому, що Вам принесла Ваша сім’я. А сваритися і з’ясовувати стосунки в жодному разі не можна.

З нагоди цього свята працівники відділу абонементу підготували відповідну книжкову виставку, на якій представлено літературу про сімейні відносини, родинні цінності, виховання дітей та саморозвиток. У відділі також діє послуга «Сімейний абонемент», яка дозволяє за одним формуляром читати всій сім’ї. Ці та багато інших книг за цією тематикою Ви можете знайти в юнацькій книгозбірні та взяти додому, де прочитаєте всією родиною.

[object Object]
41 Переглядів
Вибрати мову сайту »