На сторожі серця

Під такою назвою 12 листопада 2013 року відбулося чергове засідання клубу «ПРОФІ», яке було присвячене 100-річчю від дня народження всесвітньо відомого кардіохірурга Миколи Михайловича Амосова.

Гостем клубу був лікар-кардіолог Центральної міської лікарні Владислав Анатолійович Сташок. В ЦМЛ він очолює палату інтенсивної терапії, має стаж роботи більше 10 років.

Владислав Анатолійович не тільки кваліфікований спеціаліст, а й цікавий співрозмовник. Свій виступ він розпочав спогадами про те, як навчався в школі, як спочатку вподобав предмет географію, але коли почали вивчати біологію, і особливо анатомію людини, то зацікавився цією тематикою.

Після школи поступив до медичного училища, потім був медичний інститут, аспірантура з питань кардіології.

Владислав Анатолійович з династії лікарів в третьому поколінні. Це також вплинуло на вибір юнаком майбутньої професії, але зробив він його свідомо. Професія лікаря цікава, включає в себе вміння психолога, потребує неабиякого терпіння, щоб спромогтися сповістити людині про ознаки хвороби, необхідність проходження курсу тривалого лікування. Адже кожна людина по різному сприймає таку звістку.

Школярі, члени клубу, задавали численні питання стосовно того, як часто потрібно звертатися до спеціалістів-медиків, як рівномірно розподілити фізичні та психологічні навантаження та ін. В.А.Сташок порекомендував молоді активний відпочинок, який сприяє зміцненню здоров’я школяра; частіше бувати на свіжому повітрі і, взагалі, до всього ставитися відповідально і вчасно робити справи, тоді й навчання принесе таку ж радість, як і відпочинок та улюблені заняття.

[object Object]
656 Переглядів
Вибрати мову сайту »