Свято сонячного настрою

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, адже всі розуміють, що діти як ніхто інший потребують уваги та підтримки сім’ї та соціуму. Тому колектив бібліотеки організував вуличну акцію «Свято сонячного настрою» саме для нашої малечі, на якому діти грали, співали, малювали, творили вироби своїми руками, одним словом – насолоджувалися життям і раділи сьогоднішньому дню.

Учасники вуличної акції проводили час не тільки весело, а й з користю. На вулиці діяли локації з розвивальними настільними іграми, такими як настільний хокей, Дженга, драбинки та ін.

Неабияким попитом у малечі користувалася локація запрошених гостей свята – Монтессорі-центру «Ладушки». Вони принесли чимало настільних ігор для малечі на тренування пам’яті та дрібної моторики.

Під час вуличної акції було чимало майстер-класів. Зокрема, діти мали можливість погратись із власноруч зробленим роботом – вчили його танцювати. Також вчились виготовляти незамінну для літа річ – віяло, але не просте, а декороване за допомогою різнокольорового паперу, бісеру та стразів. Діти вчились виготовляти оригінальні кольорові та веселі закладки.

На запрошення бібліотеки на захід завітали вихованці Альтернативної школи «Мозаїка». Вони мали змогу побігати і позмагатися, а також виконати декілька рухливих танців, які так люблять усі діти.

А для найменших був організований майданчик, де діти складали піраміду, гралися кубиками та м’якими іграшками.

Крім того, під час вуличної акції відбувався благодійний збір, який бібліотека організувала спільно з ГО «Армія SOS». Щиро дякуємо майстрині Світлані Хавроненко за надані прекрасні , яскраві вироби, які так сподобалися як батькам, так і малечі. Також хочеться подякувати нашим партнерам – БФ «Збережемо українців», які подарували родинам ВПО та їх діткам справжнє свято з веселощами, розважальною програмою та приємними подарунками до свята: продуктовими наборами, смаколиками для дітей та корисними настільними іграми.

photo_2023-06-02_10-17-07
photo_2023-06-02_10-17-07
photo_2023-06-02_10-17-07
photo_2023-06-02_10-17-07
photo_2023-06-02_10-17-07
photo_2023-06-02_10-17-07
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
61 Переглядів
Вибрати мову сайту »