4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

19 серпня 1982 року на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея ООН, «вражені величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей – жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії (резолюція ES – 7/8).

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 01 червня 2021 року № 1490-ІХ щорічно 4 червня в Україні на державному рівні вшановується пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.

З цієї нагоди у бібліотеці оформлено інформаційний стенд «Діти: безневинні жертви війни» за матеріалами сайту «Діти війни» (https://childrenofwar.gov.ua/) та фото з сайтів інтернету.

2 червня, перед початком заходів, для учнівської молоді проведено хвилини вшанування пам’яті загиблих дітей, під час яких школярі переглянули відеоролик про дітей війни, висловили свої думки та почуття, хвилиною мовчання вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

[object Object]
220 Переглядів
Вибрати мову сайту »