Нові надходження відділу бібліографії

Непереможні / гол. ред. Т. Саміляк. ‒ Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2020. ‒ 136 с. : кол.іл.

Пропонуємо вашій увазі.

Книга «Непереможені» розповідає про полеглих земляків ‒ учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Війна забрала тисячі наших воїнів, серед них 213 наших земляків.

До видання увійшли 65 історій про кропивницьких військових, які загинули на Сході України. Усі 65 новел цієї книги пронизані світлою печаллю і великою любов’ю. Особливо – спогади мам, які втратили на цій війні найдорожче – своїх дітей.

Вони прийшли в цей світ, щоб не просто його змінити, а щоб Україна залишилася Україною. Щоб ми були українцями. Вони прожили своє коротке життя гідно! Вони включили нашу генетичну пам’ять.

Книга вийшла коштом бюджету міста накладом 352 примірники. Видання «Непереможені» отримало своє життя у видавництві «Імекс ЛТД». Робота над книгою тривала майже півтора року.

Історії воїнів писали Вікторія Семененко та Жанна Петрович, а зі збором матеріалів, світлин та спогадів допомогли рідні загиблих героїв.

Також над книгою працювали співробітники управління соціальної підтримки населення міськради Юлія Вовк, Анна Гаращенко, Роман  Лапа, Олена Тінькова.

Автори зізналися, що найскладніше було розповіді про великі життя втиснути у маленькі тексти.

Написання таких iсторiй, створення таких книг – це дуже важливий крок у розвитку нашої свiдомостi, свiдомостi наших дiтей, нашого майбутнього.

Ми повинні не лише пам’ятати, необхідно увіковічити подвиг ваших синів, батьків, братів та сестер. Подвиг великої боротьби за велику ідею українського народу – бути незалежними. Жити в мирі в квітучій державі.

Ми повинні пам’ятати про них завжди. Їх немає серед нас, але вони у наших серцях, думках. Вони будуть непереможені тільки тоді, коли ми не будемо їх забувати. І будуть жити, поки ми будемо про них згадувати.

[object Object]
92 Переглядів
Вибрати мову сайту »