Щаслива родина – душа України!

Сім’я – головна цінність в нашому житті, тому не дивно, що їй присвячено кілька свят в році. Саме 8 липня  ми відзначаємо День сім’ї в Україні.

З нагоди цього свята, 7 липня у нашій книгозбірні відбулася вулична акція «Щаслива родина – душа України!».

Для учасників акції та перехожих ми презентували тематичні книжкові виставки з порадами для літнього читання всієї родини.

На цікавих майстер-класах учасники акції проводили час не тільки весело, а й з користю. Зокрема навчались плести патріотичні браслети та виготовляти веселкові квіти.

Ігрова локація також не залишила нікого байдужим. Діти мали можливість пограти в настільні ігри, такі як Дженга, настільний хокей, драбинки та ін.

Запрошені гості свята Монтессорі-центр «Ладушки» розгорнули розвиваючий майданчик, на якому всі охочі мали змогу пограти в настільні ігри на тренування пам’яті та дрібної моторики.

Вже традиційним для кожного з заходів бібліотеки став благодійний розпродаж на підтримку наших військових, який ми проводимо спільно з громадською ініціативою «Армія SOS».

Ніхто не стане заперечувати, що родини завжди була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава. Тож бажаємо вам провести 8 липня разом з вашою родиною у спокої та злагоді.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
117 Переглядів
Вибрати мову сайту »