Фатальна вдача Олени Надутенко

22 червня, в стінах нашої книгозбірні, відбувся творчий вечір письменниці Олени Надутенко. Вона є не тільки відомим літератором, а громадською діячкою, «бізнес-вумен», майстринею, головою Творчого об’єднання «Парус». Олена Валентинівна – авторка семи поетичних збірок ліричної поезії, п’яти книжок для дітей, співавтор та упорядниця 23 літературних альманахів.

Пані Олена – лауреат Всеукраїнського рейтингу «Особистість 2006 р.» у номінації «Видатні державні і громадські діячі», Всеукраїнської програми «Жінки України», кавалер почесної Срібної Зірки виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» ІІ ступеня. Має безліч державних та обласних нагород; три дипломи вищої освіти, володіє сімома мовами.

Для того, щоб краще розкрити багатогранний світ Олени Надутенко бібліотекарі презентували відеоролик з цікавими моментами життя нашої героїні та поговорили про родину, громадську діяльність, подорожі та різноманітні хобі. Протягом усього вечора письменниця радувала нас своєю творчістю та читала власні вірші про сучасні події в країні.

Також в рамках заходу відбулась презентація однієї з останніх книг Олени Надутенко «Фатальна вдача», яка була видана ще в 2020 році, але не презентована широкому загалу спочатку через корона вірус, а потім через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Редактор та письменник Василь Бондар охарактеризував цю книгу, як «драматичні оповіді з екзотикою від бізнес-леді».

Письменниця розповіла гостям про книгу та переживання, які лягли в основу її написання, а далі коротко зупинилася на кожному з оповідань. Авторка повертає читача у бурхливі 90-ті. З кожної оповіді можна дивуватись і втішатись, як із забавно-драматичних життєвих історій, що відкривають нам інший, відмінний від нашого світ.

Крім того, що Олена Валентинівна займається письменницькою та підприємницькою діяльністю вона також є і гарною майстринею. Відвідувачі заходу мали можливість помилуватися виготовленими власноруч декорованими предметами в стилі точкового розпису та придбати деякі роботи за донати на ЗСУ.

На заході Олена Надутенко отримала чисельні привітання, зокрема й від друзів-музикантів: Олександра Чоботаря, барда Віктора Коваленка, Ірини Кінші та Михайла Радкевича, які виконали пісні на її вірші.

Творчій вечір пройшов в теплій та дружній атмосфері, приніс задоволення та радість присутнім.

Від дружного колективу бібліотеки ми зичимо Олені Валентинівні невичерпного творчого натхнення, енергії та чекаємо на наступні зустрічі.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
97 Переглядів
Вибрати мову сайту »