Справжній олімпійський настрій

12 грудня в нашій бібліотеці панував справжній олімпійський настрій: на зустріч з учнями комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – Гімназія імені Тараса Шевченка – ЦПВ «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.

Зустріч відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійська книга». .

Для користувачів бібліотеки відбувся відео-екскурс в історію олімпійського руху, який провів виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, заслужений тренер України Олег Соколовський. Також молодь стала активними учасниками вікторини «Що ти знаєш про олімпійські ігри?», яку провели спеціаліст НОК України в Кіровоградській області Лариса Семенець та майстер спорту міжнародного класу, учасниця Пекінської олімпіади, спортивна гімнастка Валентина Голінкова. За правильну відповідь на запитання знавці отримали справжні «олімпійські щоденники». .

Як відомо, популяризація здорового способу життя – одне з пріоритетних завдань не тільки спортивних організацій та установ, а й бібліотек. Саме тому, на завершення зустрічі, почесні гості передали до фонду бібліотеки добірку книг спортивної тематики. Унікальні видання стали гарним подарунком для користувачів бібліотеки. Отже, запрошуємо усіх бажаючих погортати сторінки “олімпійських книг”. Вони чекають саме на Вас! .


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
658 Переглядів
Вибрати мову сайту »