Семінар-практикум «Як відкрити власну справу. Поради початківцю від А до Я»

20 липня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся черговий захід в рамках проєкту «ВільноХаб_працевлаштування», який втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки USAID Україна та виконується IREX.

Цього разу ми говорили про відкриття власної справи з бізнес-тренеркою, виконавчою директоркою Спілки підприємців малого і середнього підприємництва Оленою Надутенко.

Пані Олена в своїй розповіді зупинилась на основних моментах, щодо відкриття власної справи – юридичному оформленні бізнесу, вибору КВЕДів та групи підприємництва, розробці бізнес-планів, пошуку коштів для реалізації та веденню звітності. Також спікера розповідала про можливості отримання грантів від місцевих фондів та міжнародних донорів на відкриття власної справи, наводила багато прикладів з діяльності місцевого бізнесу.

Учасники заходу задавали запитання та мали можливість опрацювати власні бізнес-ідеї з Оленою Валентинівною. Зважаючи на інтерес учасників ми домовились про наступну зустріч на тему «Маркетинг бізнесу», яка відбудеться вже у серпні. Наостанок пані Олена порадила учасникам знайомитись з поняттями бізнесу та його складовими, а також докладно продумати власні ідеї для бізнесу, щоб знову обговорити їх при наступній зустрічі.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
143 Переглядів
Вибрати мову сайту »