Детективи розслідують…

Кожного з нас захоплюють таємниці, розгадуючи які, ми поринаємо у цікавий та загадковий лабіринт. Тому не дивно що з дитинства багатьох приваблює професія детектива.

Сьогодні в учасників проєкту «СпівДія. Діти» у Кропивницькому була можливість відчути себе у ролі слідчого під час подорожі «У пошуках книги». Їхньою наставницею була розумна та кмітлива собака Неллі, яка запропонувала стажування у детективному агенстві.

Як відомо, головними якостями хорошого слідчого є спостережливість, нестандартне мислення та рішучість. Всі ці якості учасники намагалися проявити під час конкурсів: «Розминка», «Слідство встановлено…» та «Розшифруй текст». Для того аби вміти ефективно та швидко розслідувати злочин, варто розвивати навички логічного мислення та тренувати свою кмітливість, що діти й робили під час вправи «Прокачай свій мозок».

Пройшовши всі завдання, діти почули історію Неллі за книгою Джулії Дональдсон, Сари Огілві «Слідча Неллі та книжковий злодій». Цікава історія, яка нікого не залишить байдужим.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
86 Переглядів
Вибрати мову сайту »