Медіаграмотність під час війни

Нещодавно Тетяна Букач, завідувач сектору соціокультурної діяльності нашої бібліотеки, взяла участь у триденному тренінгу для тренерів «Протидія дезінформації в контексті російсько-української війни як інструмент подолання розриву довіри», що провела «Академія української преси» у м. Київ.

Учасниками тренінгу стали громадські діячі, журналісти, вчителі, бібліотекарі з різних куточків України.  Спільно з досвідченими тренерами: Андрієм Юричко, медіатренером, викладачем Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка та Сергієм Штурхецьким, журналістом, головою Незалежної Медіа-Профспілки України, учасники навчалися протидіяти фейками і наративам, розвивати критичне мислення та аналізувати інформацію. Цікавими були теми протидії поширенню чуток, пропаганди та реалізації ІПСО. Окрім інформаційних модулів, тренери також ділились практичними іграми, рефлексійними вправами та онлайн інструментами, що стануть у нагоді під час проведення власних тренінгів із медіаграмотності. Тож вже незабаром чекайте на новий цікавий і актуальний тренінг! Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах та месендержах.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
131 Переглядів
Вибрати мову сайту »