Обласний семінар-практикум «Бібліотека і молодь – працюємо на майбутнє»

20-21 вересня відбувся обласний семінар-практикум «Бібліотека і молодь – працюємо на майбутнє». Бібліотекарі Кіровоградщини мали змогу не лише перейняти досвід та найновіші розробки Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, а й ознайомитися з роботою партнера цьогорічного семінару – Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.

Учасники навчання протягом першого дня отримали цінні знання щодо співпраці з місцевим бізнесом, обговорили проєктну діяльність, торкнулися тем безбар’єрності та роботи з ув’язненими. Окремий блок матеріалів був присвячений краєзнавчій діяльності бібліотеки. Також обговорили актуальні теми психосоціальної підтримки та розвитку критичного мислення.

Другий день був насичений методичними порадами та рекомендаціями щодо урізноманітнення тематики та форм роботи з читачами. Також обговорили можливості використання штучного інтелекту у бібліотечній практиці та важливість якісного аудіо- і відеоконтенту для популяризації читання. Бібліотекарі ознайомилися з поняттям авторського права у професійній діяльності та отримали цінні рекомендації щодо його дотримання. Насамкінець поспілкувалися про висвітлення бібліотечної діяльності у соцмережах.

Учасники семінару за два дні плідної роботи отримали багато цінних практичних знань та навичок, які допоможуть ще більш ефективно надавати бібліотечні послуги.

2
й
у
3
5
ц
4
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
164 Переглядів
Вибрати мову сайту »