«Стартапи. Як започаткувати власну справу»

7 листопада в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбувся черговий захід в рамках проєкту «ВільноХаб_працевлаштування», який втілюється у межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки USAID Ukraine та виконується IREX in Ukraine.

Цього разу ми говорили про стартапи і як започаткувати власну справу з головою ГО «Спілка підприємців МСП КО», директоркою фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області Ольгою Ковальовою-Алокілі.

Пані Ольга розповіла про основні етапи створення власного бізнесу: пошук ідеї, створення бізнес-плану, доходи та податки. Також спікерка детальніше розповіла про урядову програму безповоротних мікрогрантів (до 250 тис. грн)  для створення та розвитку власного бізнесу єРобота та про фінансову допомогу на зворотній основі (до 100 тис. грн) від Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області.

Наприкінці заходу учасники ділилися своїм досвідом написання бізнес-планів, обговорювали ще не реалізовані бізнес-ідеї і на прикладах розбирали можливі нюанси.

Щоб дізнатися про наступні зустрічі, слідкуйте за нашими анонсами на сторінках бібліотеки у соцмережах!

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
172 Переглядів
Вибрати мову сайту »