Бібліо-sale «БлагоДІЙ!»

9 листопада, до Всесвітнього дня шопінгу, фахівці бібліотеки організували бібліо-sale на підтримку Збройних Сил України «БлагоДІЙ!».

Машканці міста та відвідувачі бібліотеки долучилися до активних заходів, які проводилися в рамках благодійної акції. Зокрема, роблячи посильні донати, активно брали участь у великому благодійному розпродажі, безпрограшній лотереї, чаюванні та різноманітних цікавих патріотичних майстер-класах.

Благодійний розпродаж та безпрограшна лотерея в рамках Бібліо-sale «БлагоДІЙ!» на підтримку ЗСУ діятиме у фойє бібліотеки до 15 листопада. Запрошуємо небайдужих долучатись до акції, адже усі зібрані кошти ми передамо на придбання DJI mavic волонтерам Громадської ініціативи «Армія SOS» та ГО «Громадська варта». Долучайтесь до благодійної акції, підтримуйте ЗСУ, наближайте Перемогу!

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
156 Переглядів
Вибрати мову сайту »