Подарунок для бібліотеки від медійників

16 листопада, до Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку України, журналіст телерадіокомпанії «Суспільне: Кропивницький»  Василь Левицький подарував нашій бібліотеці історичне видання про телерадіомовлення на теренах краю. У журналі йдеться про те, як 16 квітня 1960 року в Україні народилася десята обласна студія телебачення – кіровоградська; як у 1976 р. в нашому обласному центрі, другими після Києва, почали виходити передачі в кольорі та інше.

Також В. Левицький розповів і про життя Філії акціонерного товариства Національної суспільної телерадіокомпанії України «Кропивницька регіональна дирекція» в нинішній період: «Звісно, є здобутки, які глядачі каналу, слухачі «Українського радіо Кропивницького», читачі сайту можуть бачити в щоденній роботі колективу».

Однією з найбільших втрат телерадіокомпанії «Суспільне Кропивницький» є смерть Олексадра Донцова – чудового перспективного оператора, сюжети якого залишаться в історії. Олександр Донцов народився в Кропивницькому. У 2010 році закінчив гімназію №9 в обласному центрі. У 2016 р. – закінчив факультет сільськогосподарського машинобудування Ценетральноукраїнського національного технічного університету за спеціальністю «агрономія», здобув освітній ступінь магістра. Із 2015 року працював оператором на обласному телебаченні «Суспільне Кропивницький». Помер від хвороби через 2 тижня після свого 30 дня народження, залишивши про себе світлу пам’ять рідних, колег, знайомих. 19 листопада Олександрові Донцову було б 31.

Принагідно Обласна бібліотека для юнацтва імені Євгена Маланюка пропонує Вашій увазі твір Олександа Донцова. За цими посиланнями можете прочитати оповідання Олександра Донцова «Дівчина-мрія»:

https://litota.com.ua/user/4984

https://arkush.net/book/15023

[object Object]
310 Переглядів
Вибрати мову сайту »