Діагностично-трансформаційна гра «Психосоматика»

19 листопада у бібліотеці відбувся доволі незвичний захід − психологічна діагностично-трансформаційна гра «Психосоматика», яку провела для учасників Юлія Овчиннікова.

Гра мала на меті знайти причини своїх недугів, попрацювати з емоціями, глибше пізнати себе та отримати корисні поради від Всесвіту, зокрема, за допомогою ментально-асоціативних карт.

Під час зустрічі учасники гри дізналися які емоції впливають на ті чи інші ділянки тіла, наприклад, відчуття «кому» в горлі говорить про невисловлені емоції, головний біль − про постійні, хронічні стреси, біль у плечах − те, що ви занадто багато берете турбот та проблем на себе. Тіло ніби бере на себе тягар непропрацьованих емоцій, а це потім виливається у хвороби, тому кожен учасник мав знайти причини, необхідні для вирішення своїх фізичних симптомів та зрозуміти з якими емоціями йому потрібно «попрацювати». І, як приємний бонус, учасники познайомилися, та обмінялися контактами для подальшого спілкування.

Гра «Психосоматика» була благодійною, тому завдяки донатам учасників було зібрано 1100 гривень на підтримку Збройних сил України. Ці кошти, разом з іншими донатами зібраними в бібліотеці, бібліотекарі передали волонтерському осередку «Армія SOS» на потреби військових 3-го полку спецпризначення. Дякуємо усім учасникам гри за активність, теплу атмосферу та зворотній зв’язок, а особлива подяка модераторці заходу − Юлії Овчинніковій.

[object Object]
71 Переглядів
Вибрати мову сайту »