Добрі справи повинні приносити задоволення

Працівники відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді у 2014 році вирішили створити Школу доброти «Добро починається з тебе». Ця ідея виникла після того, коли в минулому році ми провели урок доброти «Хай світом править доброта», а також акцію доброти «Моя іграшка – тобі» для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами».

Візитівкою Школи буде смайлик із написом: «Панує в бібліотеці вірус доброти, Його підхоплять всі – і я, і ти!». У роботі будуть використовуватися активні форми роботи: тренінг, рольова гра, психологічний КВК, гра-лабіринт, лекція-тренінг.

Засідання проводитимуться кожного місяця. На них молодь буде обмінюватися думками з приводу того, яке місце сьогодні займає доброта, чи є вона, взагалі, у нашому суспільстві, чи толерантні люди у ставленні один до одного, чи вміють співчувати, чути свого співрозмовника?

Розпочалася робота Школи із першого засідання-тренінгу «Цікавий співрозмовник: який він?», проведеного 21 січня для учнів ЗОШ №4.

Робіть добрі вчинки, дякуйте рідним та друзям за те, що вони є у вашому житті.

[object Object]
98 Переглядів